filtry CUBE

Filtry skrzynkowe CUBE – charakterystyka i zastosowanie

Kartonowe filtry skrzynkowe CUBE, dzięki dużej skuteczności, innowacyjności i wyjątkowej, niespotykanej dotąd konstrukcji stały się bardzo powszechne. Sprawdź czym jeszcze się charakteryzują, jakie mają zalety i gdzie są wykorzystywane. 

Charakterystyka filtrów skrzynkowych CUBE

Filtry skrzynkowe CUBE są sześciennymi filtrami kartonowymi, charakteryzującymi się bardzo łatwym i szybkim montażem. Obudowa tego typu filtrów wykonana jest z kartonu, dzięki czemu do wytworzenia takich filtrów można użyć materiału z recyklingu. Filtry te charakteryzują się unikalną konstrukcją – posiadają budowę zespoloną z układem filtracyjnym, dzięki czemu ich wymiana nie jest skomplikowana. Filtry skrzynkowe CUBE przechwytują zanieczyszczenia, dzięki swojej labiryntowej strukturze i wyróżniają się dużą wydajnością przy jednocześnie niskim oporze powietrza.

Zalety filtrów skrzynkowych CUBE

  • prosta konstrukcja
  • proste działanie
  • łatwa i szybka wymiana
  • duża skuteczność
  • wysoka wydajność
  • długa żywotność
  • większa powierzchnia filtracyjna
  • przyjazne środowisku

Zastosowanie filtrów skrzynkowych CUBE

Tego typu filtry będą idealnie, tam gdzie odbywa się praca z lakierami, farbami czy klejami, gdyż substancje szkodliwe zawarte w farbach (używanych np. w lakierniach) mogą być szkodliwe zarówno dla zdrowia pracowników, jak i stanu maszyn. Dlatego też filtry skrzynkowe, dzięki unikatowemu systemowi filtracji wykorzystywane są zwłaszcza w przemyśle lakierniczym. Używa się ich również w systemach wyciągowych oraz w systemach klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Zainteresowanie filtrami skrzynkowymi wykazuje ponadto przemysł samochodowy oraz meblarski.

CUBE PAINT FILTER 

W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne filtry skrzynkowe CUBE o dwóch wariantach głębokości 300 oraz 500. Nasze filtry są produktem polskim, wykonanym z tektury makulaturowej, dzięki czemu są przyjazne środowisku. Nowoczesny i samorozkładalny system filtracyjny CUBE PAINT FILTER jest przystosowany do transportu na paletach, a ich rozkładana konstrukcja sprawia że zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu ich transport i magazynowanie nie jest kosztowne.